"Baltijos" motokroso trasa

Baltijos trasa "Baltijos" trasa įrengta Kauno raj. netoli Garliavos, šalia ViaBaltica magistralinio kelio (E67, A5). Tai ganėtinai nauja, tik 2002 m. pradėta įrenginėti motokroso trasa. Jau 2003 m. rengtos pirmosios motokroso varžybos, LR motokroso čempionato etapai., Dariaus ir Girėno 70-metų skrydžio per Atlantą paminėjimui skirtos varžybos.  Taip pat rengtos žymaus motokrosisto Algirdo Paurio atminimui skirtos motokroso varžybos. Trasoje nuolat rengiamos varžybos, treniruojasi Lietuvos ir užsienio sportininkai. Trasos ilgis maždaug 1.4 km. Šiuo metu trasos operatorius V. Org. Baltijos motoklubas. Trasoje vyksta KTM motocilų pristatymai ir jų organizuojamos varžybos.

Trasa ruošiama ir ja galės pasimėgauti kiekvienas motosporto mėgėjas. Siūlome išbandyti trasą su krosiniais motociklais, keturačiais, mini motociklais ir kita moto technika.

Šiuo metu trasa uždaryta. Važinėtis griežtai draudžiama!