Paremkite Baltijos motoklubą - Jums tai nieko nekainuoja

Kviečiame skirti 2 proc nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio asociacijai „Baltijos motoklubas"

Versija spausdinimui

Kiekvienas dirbantis ir mokantis mokesčius žmogus kasmet gali paskirti 2 proc. nuo savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) ne pelno organizacijai. Jeigu nepasinaudojate šia galimybe, jūsų sumokėti pinigai atitenka valstybei ir panaudojami jos nuožiūra.

„Baltijos motoklubas" kolektyvas nuoširdžiai dėkoja visiems, skyrusiems paramą ankstesniais metais ir kviečiame šiais metais nelikti abejingais motociklų sportui, pasinaudoti proga ir 2013 metais vėl paremti asociaciją.

Kas yra 2% nuo pajamų mokesčio parama?

Lietuvos piliečiai paramai kasmet gali skirti 2% sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Mokesčių mokėtojui neapsisprendus, kam skirti savuosius 2 proc., jie patenka į valstybės biudžetą. T.y. ši parama remiančiam žmogui papildomai nekainuoja nieko. Tiesiog Valstybė iš jau sumokėto pajamų mokesčio leidžia 2% nukreipti savo nuožiūra. Parama gali būti skirta tik paramos gavėjo statusą turinčiai organizacijai. „Baltijos motoklubas" yra paramos gavėjas. Už 2012 metų sumokėtą pajamų mokestį paramą bus galima skirti iki 2013 m. gegužės 1 d.

Kaip skirti savo 2 proc nuo GPM?

Norėdami skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio asociacjai „Baltijos motoklubas" pildykite prašymo formą:

naudodamiesi elektronine deklaravimo sistema: http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2 % formą FR0512_v2 (versija 02) internetu:

1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę. Arba eikite http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx ir tada pasirinkite savo banką.

2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.2. Visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Reikalingi duomenys - Paramos gavėjo identifikacijos nr. (įmonės kodas): 195754994. Paramos gavėjo pavadinimas: ASOCIACIJA „BALTIJOS MOTOKLUBAS". Adresas: TVIRTOVĖS AL. 27, KAUNAS

atsispausdinę deklaracijos forma: FR0512 v.2,(ją rasite čia FR0512_v2-1), užpildykite ją ranka ir pristatykite į savo apskrities Valstybinę mokesčių inspekciją tiesiogiai arba paštu.

Kaip pildyti prašymo formą?

Prašymą pildykite tik didžiosiomis raidėmis.
Duomenys turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtus laukus, nepažeidžiant nurodytų laukų linijų.
Nepildytinos eilutės turi būti paliktos tuščios (be jokių simbolių, pvz., brūkšnelių, kryželių, nulių ar pan.).
Formą pildykite atitinkamuose laukeliuose įrašydami šiuos duomenis:
1 laukelyje - Jūsų asmens kodas
2 laukelyje - Jūsų telefonas (kodas ir numeris)
3V laukelyje - Jūsų vardas
3P laukelyje - Jūsų pavardė
4 laukelyje - Jūsų adresas (miestas, gatvė, namo - buto numeris).
5 laukelyje - mokestinis laikotarpis - 2012
6S laukelį pažymėkite "X" ženklu
E1 laukelyje - paramos gavėjo tipas - 2
E2 laukelyje - paramos gavėjo kodas - 195754994
E4 laukelyje - prašomas pervesti mokesčio dalies dydis - 2,00
E5 laukelyje pasirinkite mokestinį laikotarpį iki kurio skiriate paramą asociacijai „Baltijos motoklubas". Jei paramą skiriate už 2012 metus sumokėtą mokestį, tuomet nežymėkite nieko. Jei norite, jog ir kitais metais jūsų sumokėti 2 proc. padėtų mums vykdyti veiklą, pasirinkite mokestinį laikotarpį iki 2013 metų ir t.t., bet ne ilgesniam nei 5 metų laikotarpiui (tai yra iki 2016 m.). Užpildžius šį laukelį sekančiais metais pildyti prašymo nebereikės - VMI pagal tokį prašymą paramą pervedinės už laikotarpius iki tų metų, kurie bus nurodyti prašyme. Žinokite, jog savo pasirinkimą galėsite pakeisti arba atšaukti.

Prašymo apačioje nepamirškite pasirašyti ir įrašyti savo vardą ir pavardę(didžiosiomis raidėmis).

DĖKOJAME JUMS, KAD SKIRIATE LAIKO IR REMIATE
ASOCIACIJĄ „BALTIJOS MOTOKLUBAS"