Mėgėjų motokroso varžybos

Kviečiame sudalyvauti motokros, 2009 m. gegužės 2 d. Trakų raj. Mėgėjų motokroso varžybos, Trakų raj.

„ATV FIESTA", ATV Mėgėjų čempionato II etapas - tai keturračių lenktynės (keturios rungtys) - „ATV krosas" , „ATV 4x4" (komandinės pravažumo varžybos) , „ATV drag'as" ir „ATV šuolis". Kartu vyks ir "Lenktynių ciklas oficialaus „BRP" atstovo „Jet Sky Baltic" prizui laimėti". Lenktynių ciklo pagrindinis prizas - „BRP" Can-Am „RENEGADE" keturatis motociklas.

Taip pat bus ir motokroso varžybos. Vieta: Trakų raj., Onuškio sen., Ponykščių k. "Auto-moto parkas". Data ir laikas: 2009m gegužės 02 d. (šeštadienis), nuo 10.00 iki 18.00. Galima atvykti ir iš vakaro.

Rungtys:

1. ATV krosas - tai keturračiams su galine varoma ašimi, specialiai yra adaryta saugi, lygi, plati (6 metrai), greita trasa apie 2 km ilgio. runtas: molis ir smėlis.

2. ATV 4x4 - tai keturračiams su visais varomais ratais (4x4). 3 km rasa per mišką, laukus, pelkes, durpę, per upelį.  Startuoja komandose po u ir turi įveikti kuo daugiau ratų per 2 valandas.

3. ATV Dragas- tai 200 metrų tiesioji. Gruntas: molis.

4. ATV šuolis- Fiksuojamas tolimiausias šuolis iš trijų galimų per ramplyną kroso trasoje.

5. Motokrosas Hobby125 ir 500- tai mėgėjų motokrosas toje pačioje rasoje kaip ir ATV Krosas. Startuoti bus leidžiama užsiregistravusiems Lietuvos motokroso čempionato Hoby B klasėje ir visai neturintiems licencijų.

Dalyviai: Varžybų dalyviai gali būti visi vairuotojai nuo 18 metų. alima startuoti ir jaunesniems (Registracijos metu jaunuolio tėvai turi pasirašyti ant dalyvio paraiškos).

Apdovanojimai: Sportininkai užėmę 1-3 vietas apdovanojami taurėmis, medaliais ir diplomais. "ATV šuolis" rungtyje- piniginis prizas.