Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai
 
Motokroso naujienos Motokroso naujienos
  Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Apie mus Apie mus     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Kontaktai Kontaktai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Parama Parama     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Nariai Nariai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Forumas Forumas     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Rėmėjai Rėmėjai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Titulinis Titulinis     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Trasa Trasa   motoklubas
Baltijos motoklubas
  Straipsniai, naujienos
Video
FIM naujienos
UEM naujienos
Motokrosas
    - 2012 m. nuostatai
    - 2011 m. kalendorius
    - Motokroso taisyklės
    - Motokroso trasos
    - Archyvas
Rezultatai
    - 2013 m. rezultatai
    - 2012 m. rezultatai
    - 2011 m. rezultatai
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. rezultatai
    - 2008 m. rezultatai
    - 2007 m. rezultatai
Enduro-endurokrosas
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. EMX nuostatai
    - 2009 m. enduro nuostatai
    - 2009 m. tvarkaraštis
    - 2003 m. nuostatai
Motožiedas
    - 2009 rezultatai
    - 2009 m. nuostatai
    - 2003 m. nuostatai
    - Trasos
Motosporto trasos
Motobolas
Nemokami skelbimai
Nuorodos
Motosporto klubai
Motosportas
    - Vėliavos
2009 m. aktualijosKuri trasa, Jums kaip sportininkui, labiausiai patinka?
Kaunas, Combo
Alytus, Alytaus
Plungė, "Žemaitija"
Anykščiai, Mickūnų
Biržai, Biržų
Panevėžys, Panevėžio
Tytuvėnai, Tytuvėnų
Rokiškis, Uljanavos
Pakruojis, Petrašiūnų
Utenos, Alių
Kėdainiai, Kėdainių
Šiauliai, Aleksandrijos
Vilnius, Kyviškių
Kaunas, Aleksoto
Rokiškis, RuopiškioEnergijos taupymo sprendimai

Svetainių kūrimas

   

Enduro čempionato I etapas

2009 Paikuse, Estija, Enduro varžybos2009 m. gegužės 16-17 dienomis Estijoje, Paikusė įvyko Lietuvos ir Baltijos čempionato I etapas. Į varžybas susirinko apie 150 sportininkų iš kaimyninių valstybių: Latvijos, Suomijos bei Lietuvos. Varžybos surengtos tradicijas turinčioje vietoje, kurioje enduro varžybos rengiamos jau daugiau nei 20 metų. Šiemet trasos ilgis buvo maždaug 58 km.
Ši trasa driekiasi per miškus, laukus bei vienos sodybos kiemą. Šios sodybos šeimininkai yra unikalūs šio sporto rėmėjai suteikiantys galimybę rengti varžybas nuosavoje žemėje ir net savo kieme. Sportininkų teigimu juos sužavėjo ir tai jog šios sodybos šeimininkai, kaip aistringiausi sporto sirgaliai, sveikino visus sportininkus mojuodami tautinėmis vėliavomis.
Kaip ir visada enduro trasoje yra testai. Šiose varžybose buvo 2 testai. Enduro  testas vyko enduro kroso trasoje todėl pasižymėjo savo sudėtingumu: klampus smėlis, didžiulės duobės,  vėžės, šaknys ir kitos sudėtingos natūralios kliūtys. Motokroso testas buvo ganėtinai paprastas, lygioje pievoje su pora nedidelių tramplinų. Daugeliui dalyvių koja pakišo trasos atkarpa, kurioje teko važiuoti senais geležinkelio bėgiais: kai kurie sportininkai pramušė padangas, neatlaikė fiziškai.
Varžybos taip pat išsiskyrė ir netikėtais techniniais reikalavimais: buvo griežtai reikalaujami žibintai, motociklų numeriai, komandą turėjo sudaryti 4 sportininkai (nei daugiau, nei mažiau). Varžybose "sudalyvavo" ir policija  - stabdė sportininkus ir prašė dokumentų. Sportininkai pasirodė išradingi ir patys susigalvojo ir prisitvirtino  motociklų numerius.
Pirmą varžybų dieną sportininkai važiavo tris ratus, o antrąją du ratus. Po varginančios pirmos dienos bei sunkių testų antroji diena pasirodė dar sunkesnė, nes reikėjo kovoti su didžiuliu nuovargiu.
Varžybose sužibėjo šeimininkai - Estai. Jau tradiciškai estai smėlėtose trasose pasirodo neblogai, tad ir prizinės vietos atiteko jiems. Lietuvos komanda "BT group" Baltijos čempionato įskaitoje pasirodė vidutiniškai, aplenkė net keletą Latvijos stiprių komandų, nepaisant nesėkmingų testų. Net neturintys didelės patirties visi sportiniknai atkakliai kovodami, pasitelkę visą ištvermę, sėkmingai  užbaigė distanciją. Deja, dėl komandinės sudėties reikalavimo (4 sportininkai) komandinės įskaitos negavo.

Foto galerija:

Enduro varžybos Paikuse, Estija, 2009 05 16

Puslapis:  1 2 3


Parodyk draugams šį straipsnį Facebook'e


Google
 
Internetas www.BaltijosMotoklubas.lt

 
Motokrosas


Baltijos motoklubas, skelbimai, rezultatai iš motokroso, motosporto
Motokrosas © V. Org. „Baltijos motoklubas“, 2003-2009 Skelbimai, forumas, naujienos, motosportas
Sprendimas: BT-Group : Internetinių parduotuvių kūrimas