Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai
 
Motokroso naujienos Motokroso naujienos
  Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Apie mus Apie mus     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Kontaktai Kontaktai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Parama Parama     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Nariai Nariai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Forumas Forumas     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Rėmėjai Rėmėjai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Titulinis Titulinis     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Trasa Trasa   motoklubas
Baltijos motoklubas
  Straipsniai, naujienos
Video
FIM naujienos
UEM naujienos
Motokrosas
    - 2012 m. nuostatai
    - 2011 m. kalendorius
    - Motokroso taisyklės
    - Motokroso trasos
    - Archyvas
Rezultatai
    - 2013 m. rezultatai
    - 2012 m. rezultatai
    - 2011 m. rezultatai
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. rezultatai
    - 2008 m. rezultatai
    - 2007 m. rezultatai
Enduro-endurokrosas
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. EMX nuostatai
    - 2009 m. enduro nuostatai
    - 2009 m. tvarkaraštis
    - 2003 m. nuostatai
Motožiedas
    - 2009 rezultatai
    - 2009 m. nuostatai
    - 2003 m. nuostatai
    - Trasos
Motosporto trasos
Motobolas
Nemokami skelbimai
Nuorodos
Motosporto klubai
Motosportas
    - Vėliavos
2009 m. aktualijosKuri trasa, Jums kaip sportininkui, labiausiai patinka?
Kaunas, Combo
Alytus, Alytaus
Plungė, "Žemaitija"
Anykščiai, Mickūnų
Biržai, Biržų
Panevėžys, Panevėžio
Tytuvėnai, Tytuvėnų
Rokiškis, Uljanavos
Pakruojis, Petrašiūnų
Utenos, Alių
Kėdainiai, Kėdainių
Šiauliai, Aleksandrijos
Vilnius, Kyviškių
Kaunas, Aleksoto
Rokiškis, RuopiškioEnergijos taupymo sprendimai

Svetainių kūrimas

   

Klampus ir šlapias Enduro etapas Latvijoje, Vidrizi

2009 07 25-26

enduro III etapas. 2009 m. enduro čempionatas. 2009 07 25-26 Vidrizi, Latvija2009 m. liepos 25-26 dienomis Latvijoje Vidrizi mieste vyko enduro čempionato varžybos. Tai jau trečias Baltijos ir Lietuvos čempionatų etapas, o Latvijos čempionato II etapas. Šioje trasoje pernai buvo surengtos ir Europos enduro čempionato vienas iš etapų. Šiemet trasa praktiškai nepakeista, testai palikti tokie pat. Kaip krizės laikais į varžybas susirinko gana daug sportininkų - apie 100 dalyvių iš pabaltijo bei Rusijos. Tik prieš pora metų buvo taip gausiai susirinkę ir tuomet startavo maždaug 150 sportininkų.
Šios trasos rato ilgis apie 65 km. Sportininkams buvo paruošti 3 testai, - įprastai būna 2. Enduro testas ypatingai sunkiai pravažiuojamas. Prieš testą buvo leista net apvažiuoti ratą susipažinimui. Antrasis kroso testas daugiau mažiau įprastinis - šuoliukai, bango, posūkiai. O trečias testas buvo paruoštas „extreme country" stiliumi, šiek tiek primenantis Enduro Rodeo - rastai, skersai įkastos padangos ir panašios dirbtinės kliūtys. Priedo testas durpyne, kuris buvo gausiai įmirkęs bei klampus. Prieš varžybas ilgai ir intensyviai (maždaug dvi savaites) lijo todėl visoje trasoje buvo daug šlapių bei klampių vietų, pasislėpusių kelmų ir šaknų. Dėl šios priežasties daugelis sportininkų virto, susidūrė su techninėmis problemomis ir nebaigė distancijos. „BT group" komandos nariui Danieliui Žostautui pasisekė ir iš itin klampios vietos motociklą padėjo „išpešti" žiūrovai. Priešingu atveju vargu ar pačiam būtų pavykę.
Pastaruoju metu enduro varžybose aktyviai dalyvauja Nerijus Rukštelė (labiau pažystamas motokroso mėgėjams), varžybose taip pat dalyvavo ir Balys Bardauskas (Dakaro ralio dalyvis) bei ištikima enduro sportui BT group komanda - Danielius Žoštautas ir Vilmantas Audzijonis. Danielius pirmą dieną finišavo III antrąją IV ir bendroje įskaitoje liko III. Vilmanstas Audzijonis užtikrintai finišavo devintoje pozicijoje. Nerijus Rukštelė savo klasėje liko šeštas.
Sekantis etapas rugpjūčio 29-30 Priekulėje, Latvijoje. Tai jau priešpaskutinis. O paskutinis etapas Liezere taip pat latvijoje.
 

Foto galerija

 

2009 m. Enduro III etapas, Vidrizi. 2009 07 25-26

Puslapis:  1

Parodyk draugams šį straipsnį Facebook'e


Google
 
Internetas www.BaltijosMotoklubas.lt

 
Motokrosas


Baltijos motoklubas, skelbimai, rezultatai iš motokroso, motosporto
Motokrosas © V. Org. „Baltijos motoklubas“, 2003-2009 Skelbimai, forumas, naujienos, motosportas
Sprendimas: BT-Group : Internetinių parduotuvių kūrimas