Enduro čempionatas Jekabpils, Latvijoje

2009 m. enduro čempionatas, Jekabpils Latvija2009 m. liepos 4-5 dienomis Latvijoje (Jekabpils) vyko enduro Baltijos ir Lietuvos čempionato II etapas, o Latvijos enduro čempionato I etapas. Varžybos surengtos tradicinėje trasoje, netoli Jekabpilis miesto. Šiemet varžybos išsiskyrė tuo kad, buvo surengtas parodomasis važiavimas per miestelį.
Varžybos vyko smėlėtose vietovėse, pušyne prie ežero. I dieną sportininkai važiavo 3 ratus (maždaug 60 km). Rate buvo 2 testai. Pirmas testas miške, smėlėtais šlaitais, skardžiais, o antrasis atviroje vietoje su kliūtimis: rastai, padangos ir pan.
Lietuvos enduro komanda „BT group" startavo jau nekokios fizinės formos: Danielius Žoštautas su kelio trauma, Sakavičius Vaidas išvis nestartavo (dėl traumos). Audzijonis Vilmantas startavo puikios fizinės formos, bet pavedė technika - sugedo sankaba ir vos baigė važiavimus. Komandos sportininkai finišavo taip: Danielius Žoštautas I d. ketvirtas, II d. penktas, o Vilmantas Audzijonis abi dienas aštuntoje vietoje.
Po dviejų enduro čempionato etapų Danielius Žoštautas bendroje įskaitoje yra ketvirtas, Vilmantas Audzijonis devintas, o Vaidas Sakavičius keturioliktas.

Varžybų rezultatai čia.

Foto galerija iš enduro varžybų

2009 m. Enduro čempionatas, Jekabpils, Latvija

Puslapis:  1 2 3