Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai
 
Motokroso naujienos Motokroso naujienos
  Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Apie mus Apie mus     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Kontaktai Kontaktai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Parama Parama     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Nariai Nariai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Forumas Forumas     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Rėmėjai Rėmėjai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Titulinis Titulinis     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Trasa Trasa   motoklubas
Baltijos motoklubas
  Straipsniai, naujienos
Video
FIM naujienos
UEM naujienos
Motokrosas
    - 2012 m. nuostatai
    - 2011 m. kalendorius
    - Motokroso taisyklės
    - Motokroso trasos
    - Archyvas
Rezultatai
    - 2013 m. rezultatai
    - 2012 m. rezultatai
    - 2011 m. rezultatai
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. rezultatai
    - 2008 m. rezultatai
    - 2007 m. rezultatai
Enduro-endurokrosas
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. EMX nuostatai
    - 2009 m. enduro nuostatai
    - 2009 m. tvarkaraštis
    - 2003 m. nuostatai
Motožiedas
    - 2009 rezultatai
    - 2009 m. nuostatai
    - 2003 m. nuostatai
    - Trasos
Motosporto trasos
Motobolas
Nemokami skelbimai
Nuorodos
Motosporto klubai
Motosportas
    - Vėliavos
2009 m. aktualijosKuri trasa, Jums kaip sportininkui, labiausiai patinka?
Kaunas, Combo
Alytus, Alytaus
Plungė, "Žemaitija"
Anykščiai, Mickūnų
Biržai, Biržų
Panevėžys, Panevėžio
Tytuvėnai, Tytuvėnų
Rokiškis, Uljanavos
Pakruojis, Petrašiūnų
Utenos, Alių
Kėdainiai, Kėdainių
Šiauliai, Aleksandrijos
Vilnius, Kyviškių
Kaunas, Aleksoto
Rokiškis, RuopiškioEnergijos taupymo sprendimai

Svetainių kūrimas

   

LMSF taurės II etapas Utenoje

Gegužės 2-ąją dieną Utenos Alių trasoje įvyko 2-asis LMSF taurės etapas. Organizatorius, „Porterio" klubas šventė savo 13 metų gimtadienį. Kaip ir daugelis kitų "Porterio" klubo ir Lietuvos motociklų sporto federacijos organizuojamų renginių, šios varžybos irgi buvo sėkmingos. Dalyvių gausa sužavėjo ne tik organizatorius, bet ir susirinkusius motokroso sporto fanus, kurie entuziastingai palaikė savo favoritus.
Daugiausia dėmesio teko uteniškiui Nerijui Rukštelai atstovaujančiam „Vedavo" klubą, kuris savo klasėje užėmė pirmąją vietą. 16-metis vaikinas važiuojantis 125cc klasėje lenktyniavo kartu su Open profesionalais ir 125 jauniais. Pirmajame važiavime sėkmingai startavęs Nerijus Rukštela po griuvimo posūkyje finišavo trečiojoje pozicijoje bendroje įskaitoje, o savo klasėje užėmė pirmąją vietą. Absoliučiu favoritu Open klasėje tapo Mantas Jonavičius („Vedavas", Kėdainiai), kuris abu važiavimus be konkurencijos baigė pirmas.

Tačiau ne tokios sėkmingos varžybos buvo vilniečiui Dinui Pozniakui atstovaujančiam „Oscar MX" komandą. Šeštadienį (Gegužės 1 d.)puikiai pasirodęs ir užėmęs garbingą antrąją vietą Lietuvos/Latvijos Supermoto čempionate Rygoje, Utenos trasoje Dinas liko trečiojoje pozicijoje. Starte išvažiavęs pirmas vilnietis griuvo bandydamas įveikti naująjį trasos elementą - bangas. Dėl šios priežasties jam nepavyko pasivyti svečio iš Baltarusijos, Ariom Kuncievič.

Įnirtingos kovos vyko ir Hobbi klasėse. Labiausiai savo rezultatu džiaugėsi Kęstutis Kazlauskas („Šauliai", Šiauliai). Tai buvo jo pirmosios varžybos po atliktos kojos operacijos, kuriose šiaulietis LMSF taurės II-ajame etape užėmė antrąją vietą. Tačiau ne visiems sekmadienį nusišypsojo tokia sėkmė. 16 numeriu važiavusiam Nerijui Sipavičiui („Devyniukė", Alytus) koją pakišo bangos, tas pats trasos elementas kaip ir Dinui Pozniakui. Nepaisant to, kad tai jam sutrukdė finišuoti pirmajame važiavime, Nerijus džiaugėsi, jog organizatoriai iškelia naujus iššūkius sportininkams. Skaudus nusivylimas aplankė ir kitą „Devyniukės" sportininką, Deimį Daniliauską (125 klasė). Neišlaikęs vairo jau duobių išmuštoje trasoje jaunuolis nukrito ir smarkiai susimušė petį. Tačiau Deimis išsidavė, kad nepaisant to, nekantrauja ir laukia artimiausių varžybų.

Nepabūgę tolimo kelio ir neitin gerų oro sąlygų sportininkai iš Plungės "Žemaitijos" klubo, Saulius Stankus ir Osvaldas Zelepūgas sekmadienį Alių trasoje savo klasėse užėmė pirmasias vietas (Saulius Stankus: 1-oji vieta Senjorų klasėje; Osvaldas Zelepūgas: 1-oji vieta 125 Hobbi klasėje). Po varžybų pakalbinti sportininkai džiaugėsi savo puikiais rezultatais ir atkakliai ragino visus atvykti į kitą savaitgalį Plungėje vykstantį Lietuvos čempionato I-ąjį etapą (Geguzės 1-2 dienomis).

Viena gausiausių klasių buvo ATV. Galingieji keturračiai sudrebino Alių trasą ir patraukė žiūrovų dėmesį azartiškomis kovomis. Šios klasės dalyviai taip pat neapsiėjo be nesklandumų. Pirmą važiavimą baigęs trečias Artūras Tumas („Armada MX") dėl techninių gedimų pasitraukė iš varžybų anksčiau laiko. Šį kartą ant apdovanojimų pakilos po daug jėgų reikalaujančios kovos žengė trys „Baltijos motoklubo" sportininkai iš Kauno (1-oji vieta: Žilvinas Miliauskas; 2-oji vieta: Linas Selianikas; 3-ioji vieta: Robertas Bakanovas).

LMSF taip pat labai džiaugėsi, jog jaunesniųjų klasėje (65cc) žiūrovams teko išvysti ir merginą, Anastasiją Usakova. Devynerių metų sportininkė atvyko į Lietuvos taurės II-ąjį etapą iš Baltarusijos. Nenustygstanti mergaitė žada pasirodyti ir kitose Lietuvos varžybose.

Tiek organizatoriai, tiek LMSF džiaugiasi išvydę sąžiningas ir lygias kovas kiekvienoje klasėje ir tikisi pamatyti gausų dalyvių sąrašą birželio pirmąjį sekmadienį (birželio 6d.) vyksiančiame III-jame etape Tytuvėnuose.

www.lmsf.lt


Parodyk draugams šį straipsnį Facebook'e


Google
 
Internetas www.BaltijosMotoklubas.lt

 
Motokrosas


Baltijos motoklubas, skelbimai, rezultatai iš motokroso, motosporto
Motokrosas © V. Org. „Baltijos motoklubas“, 2003-2009 Skelbimai, forumas, naujienos, motosportas
Sprendimas: BT-Group : Internetinių parduotuvių kūrimas