Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai

Motokroso naujienos Motokroso naujienos
  Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Apie mus Apie mus     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Kontaktai Kontaktai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Parama Parama     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Nariai Nariai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Forumas Forumas     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Rėmėjai Rėmėjai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Titulinis Titulinis     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Trasa Trasa   motoklubas
2009 m. aktualijos

Kuri trasa, Jums kaip sportininkui, labiausiai patinka?

Svetainių kūrimas

2010 m. Baltijos ir Lietuvos enduro kroso čempionato I etapas Utenoje.

Lietuvos enduro kroso čempionatas atidarytas! Tvirtai galime taip sakyti, nes 2010 balandžio 10 d. Utenoje įvyko pirmasis Baltijos enduro kroso čempionato ir Lietuvos enduro kroso čempionato etapas. Į varžybas susirinko apie 90 sportininkų iš viso Pabaltijo. Tradiciškai varžybose dalyvavo ir garsūs enduro kroso atstovai - Broliai Janis ir Einars Vintersai. Nors lietuviams ši trasa gan neblogai žinoma, bet daugeliui kaimyninių šalių atstovų, greičiausiai buvo naujas išbandymas, nes Baltijos čempionatas šioje trasoje surengtas pirmą kartą.

Prie šventės ženkliai prisidėjo ir gamta. Kaip sportininkai teigia, ruošėsi šlapioms varžyboms, pasiėmė purvui skirtas padangas, nes žliaugė lietus, visur žemė dar įmirkusi, tikėjosi jog bus pelkynas. Bet atvykus į varžybas, buvo maloniai nustebinti, nes juos pasitiko skaisčiai šviečianti saulė, o trasa buvo sausa: vietomis net dulkėjo ir tik keliuose vietose buvo šlapių klastingų provėžų.

Varžybos praėjo gana sklandžiai, o Baltijos motoklubui ypač džiaugsmingai, nes klubo sportininkai Giedrius Tomanas, Gžegož Dragunovič, Žilvinas Miliauskas, Robertas Bakanovas, Danielius Žoštautas, Vilmantas Audzionis iškovojo gana aukštas pozicijas asmeninėje įskaitoje, o tuo pačiu visi kartu ženkliai prisidėjo ir prie komandos pozicijų. Lietuvos čempionate komandinėje įskaitoje užėmėme I vietą, antroje vietoje liko, taip pat gan pajėgi komanda - Enduro klubas o trečiąją vietą užėmė Motodinamika. Baltijos čempionate užėmėme II vietą ir tai vienas aukščiausių Lietuvos komandinių pasiekimų šiame čempionate. I vietą iškovojo Latvijos komanda MOTO A-Z, nuo kurių atsilikome tik 4 taškais ir jeigu ne Žilvinio keturračio gedimas, tikėtina jog būtume buvę ir pirmi. Trečiąją vietą - Estijos komanda, Paikuse MK.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad pavyko suburti stiprią ir darnią komandą, kurią papildė puikūs sportininkai Gžegož Dragunovič bei Giedrius Tomanas. Ačiū visiems ir sėkmės sekančiuose etapuose.