Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai
 
Motokroso naujienos Motokroso naujienos
  Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Apie mus Apie mus     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Kontaktai Kontaktai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Parama Parama     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Nariai Nariai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Forumas Forumas     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Rėmėjai Rėmėjai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Titulinis Titulinis     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Trasa Trasa   motoklubas
Baltijos motoklubas
  Straipsniai, naujienos
Video
FIM naujienos
UEM naujienos
Motokrosas
    - 2012 m. nuostatai
    - 2011 m. kalendorius
    - Motokroso taisyklės
    - Motokroso trasos
    - Archyvas
Rezultatai
    - 2013 m. rezultatai
    - 2012 m. rezultatai
    - 2011 m. rezultatai
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. rezultatai
    - 2008 m. rezultatai
    - 2007 m. rezultatai
Enduro-endurokrosas
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. EMX nuostatai
    - 2009 m. enduro nuostatai
    - 2009 m. tvarkaraštis
    - 2003 m. nuostatai
Motožiedas
    - 2009 rezultatai
    - 2009 m. nuostatai
    - 2003 m. nuostatai
    - Trasos
Motosporto trasos
Motobolas
Nemokami skelbimai
Nuorodos
Motosporto klubai
Motosportas
    - Vėliavos
2009 m. aktualijosKuri trasa, Jums kaip sportininkui, labiausiai patinka?
Kaunas, Combo
Alytus, Alytaus
Plungė, "Žemaitija"
Anykščiai, Mickūnų
Biržai, Biržų
Panevėžys, Panevėžio
Tytuvėnai, Tytuvėnų
Rokiškis, Uljanavos
Pakruojis, Petrašiūnų
Utenos, Alių
Kėdainiai, Kėdainių
Šiauliai, Aleksandrijos
Vilnius, Kyviškių
Kaunas, Aleksoto
Rokiškis, RuopiškioEnergijos taupymo sprendimai

Svetainių kūrimas

   

2010 m. Baltijos ir Lietuvos enduro kroso čempionato I etapas Utenoje.

Lietuvos enduro kroso čempionatas atidarytas! Tvirtai galime taip sakyti, nes 2010 balandžio 10 d. Utenoje įvyko pirmasis Baltijos enduro kroso čempionato ir Lietuvos enduro kroso čempionato etapas. Į varžybas susirinko apie 90 sportininkų iš viso Pabaltijo. Tradiciškai varžybose dalyvavo ir garsūs enduro kroso atstovai - Broliai Janis ir Einars Vintersai. Nors lietuviams ši trasa gan neblogai žinoma, bet daugeliui kaimyninių šalių atstovų, greičiausiai buvo naujas išbandymas, nes Baltijos čempionatas šioje trasoje surengtas pirmą kartą.

Prie šventės ženkliai prisidėjo ir gamta. Kaip sportininkai teigia, ruošėsi šlapioms varžyboms, pasiėmė purvui skirtas padangas, nes žliaugė lietus, visur žemė dar įmirkusi, tikėjosi jog bus pelkynas. Bet atvykus į varžybas, buvo maloniai nustebinti, nes juos pasitiko skaisčiai šviečianti saulė, o trasa buvo sausa: vietomis net dulkėjo ir tik keliuose vietose buvo šlapių klastingų provėžų.

Varžybos praėjo gana sklandžiai, o Baltijos motoklubui ypač džiaugsmingai, nes klubo sportininkai Giedrius Tomanas, Gžegož Dragunovič, Žilvinas Miliauskas, Robertas Bakanovas, Danielius Žoštautas, Vilmantas Audzionis iškovojo gana aukštas pozicijas asmeninėje įskaitoje, o tuo pačiu visi kartu ženkliai prisidėjo ir prie komandos pozicijų. Lietuvos čempionate komandinėje įskaitoje užėmėme I vietą, antroje vietoje liko, taip pat gan pajėgi komanda - Enduro klubas o trečiąją vietą užėmė Motodinamika. Baltijos čempionate užėmėme II vietą ir tai vienas aukščiausių Lietuvos komandinių pasiekimų šiame čempionate. I vietą iškovojo Latvijos komanda MOTO A-Z, nuo kurių atsilikome tik 4 taškais ir jeigu ne Žilvinio keturračio gedimas, tikėtina jog būtume buvę ir pirmi. Trečiąją vietą - Estijos komanda, Paikuse MK.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad pavyko suburti stiprią ir darnią komandą, kurią papildė puikūs sportininkai Gžegož Dragunovič bei Giedrius Tomanas. Ačiū visiems ir sėkmės sekančiuose etapuose.
 

2010 04 10 Lietuvos ir Baltijos enduro kroso I etapas, Utena

Puslapis:  1

 


Parodyk draugams šį straipsnį Facebook'e


Google
 
Internetas www.BaltijosMotoklubas.lt

 
Motokrosas


Baltijos motoklubas, skelbimai, rezultatai iš motokroso, motosporto
Motokrosas © V. Org. „Baltijos motoklubas“, 2003-2009 Skelbimai, forumas, naujienos, motosportas
Sprendimas: BT-Group : Internetinių parduotuvių kūrimas