Baltijos motoklubas 2010 m. motosporto sezone

2010-aisiais metais „Baltijos motoklubas" tapo Lietuvos endurokroso komanda čempione. Pirmą kartą Lietuvos endurokroso istorijoje Lietuvos motoklubas tapo Baltijos šalių endurokroso vicečempionu. Tai pavyko pasiekti mums - Baltijos motoklubo komandai. Komandos nariai: Danielius Žoštautas, Robertas Bakanovas, Gžegož Dragunovič, Giedrius Tomanas, Vilmantas Audzijonis, Linas Selianikas, Žilvinas Miliauskas, Arūnas Sipavičius, Paulius Bigenis. Tik kiekvieno iš jų indėlis buvo svarus kovojant dėl prizinės vietos. Taip pat Baltijos motoklubo komanda iškovojo ir III vietą Latvijos endurokroso čempionate. O komandos nariai tapo čempionais ir prizininkais:
LR endurokroso čempionatas:
• Danielius Žoštautas - LR endurokroso čempionas, Baltijos šalių endurokroso vicečempionas, Baltijos šalių enduro vicečempionas, Estijos enduro vicečempionas Latvijos čempionato endurokroso ir enduro III vietos laimėtojas. (Senjorų klasė)
• Giedrius Tomanas - LR endurokroso čempionas, Baltijos šalių vicečempionas (85 klasė)
• Robertas Bakanovas - LR endurokroso čempionas (Quad Open klasė)
• Gžegož Dragunovič - LR endurokroso čempionas (E3 klasė)
• Vilmantas Audzijonis - LR endurokroso vicečempionas (E3 klasė)
Visi kiti sportininkai bendroje įskaitoje prizinių vietų nepasiekė, tačiau atskirose etapuose ne tik iškovojo prizines vietas, bet ir tapo nugalėtojais. Linas Selianikas (Quad Open klasė) atrodė stipriausias endurokroso trasose ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijos bei Baltijos šalių čempionatuose. Gaila, kad tapti čempionu sutrukdė trauma. Tačiau Linas daug prisidėjo prie komandinės veiklos ir padėjo tapti nugalėtojais kitiems klubo sportininkams. Arūnas Sipavičius (Quad Open klasė) debiutavęs šiais metais tiek motokroso, tiek endurokroso čempionatuose LR endurokroso čempionato VII etape iškovojo II vietą. Aukštesnių pozicijų jam sutrukdė pasiekti sezono pradžioje patirta trauma.
2010-aisiais metais Baltijos motoklubo sportininkai kovojo ne tik endurokroso trasose, bet ir motokroso, enduro bei supermoto čempionatuose.
Klubo sportininkas Ernestas Mickevičius tapo LR supermoto čempionato vicečempionu ir visą sezoną kaupė taškus Baltijos motoklubo naudai.
Aktyviausias klubo narys Žilvinas Miliauskas ne tik daugiausia prisidėjo prie klubo vadybos, bet ir iškovojo IV vietą LR motokroso čempionate, II vietą Lietuvos taurės varžybų serijoje, tapo nugalėtoju Supertaurės varžybų serijoje. Žilvinas važiuoja keturračiu motociklu ATV klasė). 2010-aisiais metais debiutavęs motokroso čempionate Vilius Vaičiūnas iškovojo aukštą V vietą LR motokroso čempionate bei III vietą Supertaurės varžybų serijoje.
2010-aisiais metais kartu su UAB „MT-active" organizavo ne vieną motokroso renginį. Tai motokroso varžybos „Kauno dienos 2010", motokroso varžybų serija „Supertaurė", kuri susilaukė nemažo dėmesio ne tik iš sportininkų, bet ir iš žiniasklaidos. Sekančiais metais „Supertaurės" varžybos žadamos kelti į kitus Lietuvos miestus ir be abejo liks Kaune - Combo trasoje.